LenkaBilaBlogMoudra od jiných lidí, která mne zaujala ...

Jak si pročistit auru a odstranit úzkost, letargii nebo smutek

Publikované 11.05.2017 v 21:37 v kategórii KUNDALINI JOGA, prečítané: 84x

Jak si pročistit auru a odstranit úzkost, letargii nebo smutek


Můžeme si mýt zuby, ruce a koupat se každý den, ale mnozí z nás nevědí, jak se udržet energeticky čistými.

Pokud žijeme vyrovnaný život, mělo by se to stávat přirozeně. Když jsme přepracovaní, podvyživení a máme nedostatek spánku, naše energetická hygiena se může zanedbat.


Proč je to důležité? 


Protože když se podíváme na své tělo pod dostatečně silným mikroskopem, uvidíme, že nás v podstatě tvoří atomy – co je energie. Energie organismu se neomezuje jen na jeho fyzickou formu, ale rozšiřuje se ven ve tvaru vajíčka. Energie ve tvaru vajíčka je to, co nazýváme aurou a můžeme si ji ověřit použitím Kirlianové fotografie. Stejně jako tělo, i aura se musí starat o zajištění celkového zdraví.


Pokud aura potřebuje pročistit, můžete se cítit:

 • letargickí
 • deprimovaní
 • úzkostliví
 • mající těžký pocit uvnitř nebo kolem sebe


Každodenním pročišťováním své aury (ideálně ráno a v noci) se zbavujete negativních energií, které jste posbírali z vnějšího prostředí nebo od lidí kolem vás. Když mluvíme o negativitě, máme na mysli těžké emoce od ostatních, denní stresy, myšlenkové pochody, šňůry a jiné energetické jevy, které odčerpávají naši životní energii. Je důležité poznamenat, že máme v úmyslu prožít život a všechny nádherné příležitosti, které s ním přicházejí.Znečišťování vaší aury od každodenních zážitků je normální… jen ji nezapomeňte pročistit!


5 způsobů, jak si pročistíte svou auru


1. Krystaly

Černý turmalín je jeden z mých oblíbených kamenů k použití. Nejenže čistí auru od negativních energií, ale tím, že se nosí jako přívěšek nebo se drží v blízkosti těla, chrání auru před nežádoucí energií po celý den. Některé další krystaly, které jsou úžasné na pročištění aury, jsou ohňový achát, černý kyanit, kouřový křemen, labradorit.


2. Šalvěj

Kouř z hořící šalvěje se již dlouhá léta používá k pročištění aury nebo prostředí od nežádoucích energií. Můžete si ji zakoupit ve většině metafyzických obchodů.

Má silný čistící účinek a po jejím použití na mou auru nebo kolem domu se vždy cítím uvolněná a obnovena.


3. Esenciální oleje

Mé oblíbené esenciální oleje na pročištění aury jsou bergamot, cedrové dřevo a pomeranč. Můžete přidat několik kapek těchto olejů do jednoho oleje a aplikovat si ho přímo na pokožku nebo ho přidat do rozprašovače na vyčištění vaší aury a domácího či kancelářského prostoru. Tyto esenciální oleje jsou speciálně vhodné pro čištění, uzemnění a pozvednutí energie.


4. Koupel z mořské soli

Sůl je již dlouho známá tím, že má čistící a harmonizační účinky na tělo. Pokud nebydlíte v blízkosti oceánu, koupel v Epsomské soli nebo Mrtvém moři může být mimořádně uvolňující a očisťující po stresovém dni. Koupel z mořské soli může také pomoci při kožních problémech, jako jsou psoriáza a ekzém a zklidňuje citlivé a bolavé svaly. Plavání nebo koupání ve slané vodě očišťuje, osvěžuje a obnovuje energetické tělo.


5. Radost z přírody

Vstoupit do přírodních elementů je možná ten nejsilnější způsob, jak si pročistíte energetické tělo. Přestože jen být venku je prospěšné, plné ponoření se do přírody je nejlepší způsob, jak se pročistíte a uzemněte. Zahradnictví, procházka po lese a posezení při teplé vodě nebo ohni jsou všechny silné způsoby, jak se můžete dostat blíže k přírodě a očistit auru od negativní energii.


O způsobech čištění aury se můžete dozvědět více ve videu výše (v angličtině).

Doufám, že tyto tipy na pročištění aury budou pro vás užitečné. Neváhejte a sdílejte své způsoby na pročištění aury v komentářích níže.


ZDROJ: www.mocvedomi.cz

Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?