LenkaBilaBlogMoudra od jiných lidí, která mne zaujala ...

Jak to dělají vědomé ženy

Publikované 08.11.2016 v 15:17 v kategórii ŽENSKOST, prečítané: 92x

Vědomé ženy nepatří jen k našim bláhovým představám o bílých čarodějkách z pohanských pověstí. Není třeba se ani domnívat, že je najdeme vtělené pouze jako šamanky, které žijí v přímém spojení s přírodou anebo jako oddané jogínky, co pobývají měsíce v indických ašrámech. Vědomé ženy jsou jednoduše reálné bytosti z masa a kostí, se kterými se můžeme setkat kdekoliv na světě. Jsou to ženy, které ze sebe vylily vázu nepotřebných kolektivních myšlenek, tzn. vyčistily si svoje vědomí od balastu a napojily se na vědomí jednoty, tzn. moudrosti a lásky celého Vesmíru.


Vědomé ženy září

Když se setkáte s takovouto ženou, máte pocit jako byste byli ozářeni poledním Sluncem v rovníkové Africe. Vnitřní světlo této ženy je energetickou lázní pro ni samotnou i její okolí. Jestliže do blízkosti takovéto ženy vstoupí muž, který touží otevřít svoji mysl a srdce, tato žena mu dokáže být velkou inspirací v jeho transformaci a růstu. Tato žena umí jen tak být a svítit, tzn. být aktivně pasivní. Světlo této ženy miluje, hladí a proměňuje. Muže doslova magnetizuje toto světlo a přeje si být v její blízkosti. Pokud má však v sobě muž nezpracované citové zranění, tato žena mu je odemyká, což je s velkou pravděpodobností emočně bolestivé ale zároveň blahodárně uzdravující.


Vědomé ženy si věří

Tato žena má plnou důvěru v sebe sama, v celý Vesmír, ve kterém je už vše stvořené, samu sebe i muže plně podporuje v záměrech. Tuto ženu přitahuje muž, který touží tvořit projekty svého srdce. S trpělivostí a všeobjímající láskou sleduje každý mužův další krok a další jeho úspěch. Tato žena oslavuje muže, jeho sílu a jeho dovednosti, tzn. jeho potenciál a s radostí vnímá, že mužovu sílu a dovednosti oslavují – oceňují i jiní muži a jiné ženy. Tato žena nevnímá další ženy jako konkurenci, protože cítí, že je naprosto jedinečná, a že se svojí neopakovatelnou jedinečností nemá konkurenci v celém Vesmíru.


Vědomá žena zná svůj talent

Díky tomu, že si tato žena uvědomuje svoji originální jedinečnost, tak většinou velmi dobře zná i svůj talent, to proč je tady na Zemi, tzn. jakou formou chce druhým předávat lásku a dost možná už se této činnosti naplno věnuje anebo se na ni připravuje. Tato činnost ženu ještě více rozsvěcuje, dodává jejímu srdci vášeň a chuť probouzet se každé ráno a žít.


Vědomá žena a přímá komunikace

Tato žena komunikuje přímo. Vyjadřuje, jak se věci mají, tzn. co si myslí a co cítí, i když se to vždycky nemusí líbit druhým. Přímou komunikaci vnímá jako cestu k evoluci vztahů a lidstva.


Vědomá žena jako vědomá tvůrkyně reality

Je to žena, jejíž duše je spojená a propojená s archetypem bohyně. A jelikož bohyně dokáže být vším, tak i vědomí této ženy se umí proměňovat podle toho, co chce daná žena v určitý okamžik prožívat a kým si přeje být.


Tato žena si dovoluje stát se divokou a nespoutanou jako pozdní letní bouřka, čímž rozechvěje každý atom sebe samotné i muže.


Tato žena dokáže být hravá a veselá, čímž vrací sebe i muže do bezprostřednosti a opravdové autenticity, tzn. podstaty toho, kým opravdu jsme.


Tato žena má i tvář křehké a jemné květiny a nechá se od muže hýčkat.


Tato žena si je vědoma, že v sobě chová srdečnou a vřelou lásku, kterou zaštiťuje teplo krbu domova, kam se muž nadšeně vrací. Ráda muži připraví něco výtečného k snědku, dopřeje mu celostní masáž a pomiluje se s ním na tisíce způsobů. Stejně tak jako dokáže rozmazlovat samu sebe a dát sama sobě to nejlepší, umí rozmazlovat muže a dát mu to nejlepší.


Vědomé ženy se nedá nabažit

Vědomá žena oplývá mnohými krásnými vlastnostmi, její mysl i srdce je kreativní, chodí jí stále nové nápady atd. a muž má tak pocit, že s ní pokaždé zažívá něco nového, vzrušujícího a úžasného. Muž nabývá jednoduše dojmu, že se jí nemůže nabažit, což samozřejmě rezonuje s faktem, že v této ženě dřímá zdroj celého Vesmíru, kterého se skutečně nabažit nedá, protože Vesmír je nekonečný:)


Pokud se toužíte ještě více napojit na sebe samotné a stát se vědomým bytím, případně se v tomto stavu ukotvit, můžete se dozvědět více v mém eBooku zdarma 7 způsobů, jak se napojit na sebe samotné.


ZDROJ: www.barborakovarova.cz


Komentáre

Celkom 0 kometárov

 • Neregistrovaný uživatel

  Meno: Prihlásiť sa

  Blog:

  Obsah správy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovedzte na otázku: Čo je dnes za deň?