LenkaBilaBlogMoudra od jiných lidí, která mne zaujala ...

Proces vyléčení začíná ve Vaší duši

Publikované 14.12.2017 v 13:05 v kategórii SPIRITUALITA, prečítané: 34x

Pokud Vaše tělo není v harmonii, naznačí Vám to nemocemi. Posbírala jsem pro Vás několik řešení, s jejichž pomocí můžete být znovu vyrovnanější!
proces vyléčení začíná ve vaší duši


Tělesné zdraví je základem duševní harmonie. To asi znáte, víte a cítíte všichni. Přesto se jednou za čas v životě vyskytují období, kdy Vás přemůže onemocnění a zoufalství.

To je moment, kdy je třeba se uklidnit a sledovat své vnitřní myšlenky. Pokud je Vaše myšlení pozitivní, harmonické a radostné, může to mít vliv i na Vaše zdraví. Jakmile se “myšlenkový pochod “ vykolejí, rovnováha proudění energií v těle se naruší a objeví se fyzické příznaky. Pozorujte se! Pokud se Vám zdá, že nejste “v pohodě”, když jste ztratili rovnováhu a ve Vaší hlavě víří negativní myšlenky, potom je nejvyšší čas, abyste se na chvíli zastavili a postarali se o svou duši.

Terapie hudbou/ Uklidňující melodie, které napodobují zvuky přírody, budou mít na Vaši náladu úžasný vliv a zmírňují úzkost a napětí. Dopřejte si každý den dvacet minut, během kterých zavřete oči, zapomenete na své problémy a necháte tuto nádhernou, uvolňující hudbu proudit celým Vašim tělem.

Mindfulness/ Tento výraz jste už mnohokrát slyšeli. Jeho význam je: vědomá přítomnost, ale překládají ho i jako bdělá pozornost. Podstatou je naučit se plné účasti v každé minutě svého života. Dělejte, co děláte, soustřeďte se na to a nedovolte, aby Vaše myšlenky bloudily v minulosti nebo v budoucnosti. Není to snadné, ale určitě budete cítit jeho blahodárný účinek!

Meditace/ Když se Vaše mysl zklidní a na nic nemyslíte, pouze tehdy se můžete uklidnit. Pokud jste v tomto oboru pouze začátečníkem, najděte si na internetu meditační videa. Osvěží Vás už i 10 minut meditace!

Aromaterapie/ Nemyslete na nic složitého. Stačí, pokud se budete rozmazlovat na konci dne a necháte, aby Vás vůně a bylinky uvolnily.

Vyzkoušejte tyto tipy a nezapomeňte, že skutečnou cestou k zdraví je sebeuvědomění, pozitivní myšlení, přijetí sebe a ostatních a vytvoření lásky, rovnováhy a harmonie v naší duši. 

ZDROJ: www.mannamydlo.cz